Firma MotoConsilio

Firma MotoConsilio istnieje na rynku od ponad 10 lat, zajmując się przede wszystkim organizacją szkoleń dla kandydatów na diagnostów oraz doradztwem techniczno - prawnym dla stacji kontroli pojazdów.

MotoConsilio prowadzi szkolenia pod własnym szyldem oraz we współpracy m.in. z LONTEX Czechowice-Dziedzice, WORD Olsztyn, DEKRA Polska, PIMOT, WSOP Gliwice, i innymi podmiotami.

 

o mnie

Założycielem Firmy MotoConsilio jest Krzysztof Cieślak, związany z tematem szkoleń i doradztwa dla stacji kontroli pojazdów od kilkunastu lat. Posiadajacy uprawnienia diagnosty od 2003 roku i prowadzący szkolenia dla kandydatów na diagnostów w takich firmach jak LONTEX, DEKRA, PIMOT, WORD Olsztyn. W latach 2005-2012, również dla PISKP. Obecnie główny prowadzący szkoleń dla kandydatów na diagnostów w MotoConsilio.

Z wykształcenia inżynier mechanik o specjalizacji jakość i ekspoloatacja pojazdów. Z zamiłowania - pasjonat motoryzacji, dzięki czemu przekazuje swoją wiedzę w sposób ciekawy i merytoryczny, co potwierdza niezliczona juz liczba wyszkolonych przez niego diagnostów.

KONTAKT

Krzysztof Cieślak

+ 48 604 930 467
ul. Królowej Bony 20
05-600 Grójec